Сьогодні начальник відділу ЦНАП Солонянської селищної ради Валерій Тертишний здійснив виїзний прийом у село Микільське-на-Дніпрі з метою надання адміністративних послуг жителям старостинського округу

Адміністративні послуги надавалися з використанням «Мобільної валізи» - програмного забезпечення для адміністратора ЦНАП, завдяки якому можна надавати послуги на виїзді.

5 заявників отримали результат надання адміністративної послуги. Також 11 заявникам надано вичерпні консультації по процедурі надання адміністративних послуг.

Отримання комплексу мобільна валіза стало можливим завдяки співпраці нашої громади з Програма EGAP та Фонд Східна Європа в партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України. Слідкуйте за графіком виїзних прийомів адміністратора ЦНАП.

Крокуємо до цифровізації та наближаємо адміністративні послуги мешканцям громади