ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 26 листопада

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду при Мінветеранів

Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:

21 листопада - День Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Шановні воїни-десантники, щиро вітаємо із професійним святом! Бажаємо вам і вашим рідним міцного десантного здоров’я, мирного неба, щастя, добробуту, натхнення та здійснення усіх планів і задумів. Нехай сила духу та воля ніколи вас не покидають!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 23 та 25 листопада