Фото без опису«Добрий день! Щаслива днино!
Сонце пестить небеса.
В ценрі Всесвіту – ДИТИНА-
Цвіт життя, його краса» -
цими словами розпочалося свято ввечері 31 травня в селі Аполлонівка, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Організатором заходу була депутат Солонянської районної ради Рига І. Р. З привітальним словом до гостей заходу звернувся староста села Аполлонівка Сліпченко В.В.
Дітки забезпечили яскраву концертну програму з нагоди свята. Відкрив урочистості Солонянський танцювальний коллектив «Веселка» з хореографічним номером «Україна – Вишиванка». Гарний, кольоровий танок вразив присутніх. Пісню «Щастя» виконали талановиті учениці Аполлонівської школи Нікітюк Анна та Солонянської школи № 2 Джигайло Ксенія.

Продовжилося свято веселим та запальним танком «Солонянська полька». Викликав задоволення присутніх незвичний хореографічний номер маленьких вихованців «Девочки – манерные», який підготували музичний керівник та вихователь Аполлонівської дитячої установи «Ромашка». Пісню «Бабусина вишиванка» Інна Шлапакова (учениця Аполлонівської школи) виконувала з ніжністю та вдячністю до бабусі. Хореоргафічна композиція «Квітка – душа» у виконанні різновікових груп дітей захопила погляди глядачів кольоровими, яскравими костюмами. Пісня «Щасливі діти» у виконанні Інни Шлапакової та Катерини Бойко (учениць Аполлонівської школи) вразила багатьох присутніх. Від енергійного, веселого танку «Тарантелла» у талановитому виконанні старшої групи танцюристів глядачі отримали неабияке задоволення. Глядачі нагородили всіх юних артистів щедрими, дружними оплесками.
Флешмоб «Ми – діти твої, Україно моя!» у виконанні учениць Аполлонівської школи викликав відчуття захвату, бажання приєднатися до танцю.
Сподіваємось, що подібні заходи стануть традиційними та сприятимуть розвитку дружби і співпраці між населеними пунктами нашої громади.