Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати змагання з настільного тенісу серед шкіл виконавчого комітету Солонянської селищної ради

11 жовтня 2017 року на базі відокремленого підрозділу Василівська філія І-ІІ ступенів КЗО «Солонянське НВО» відбулися змагання з настільного тенісу серед шкіл виконавчого комітету Солонянської селищної ради. Перше місце виборола команда Тритузнянського НВК, яка буде представляти школи Солонянської громади на районному етапі змагань. Вітаємо переможців: Буйневича Артура- учня 11 класу,Саботажа Ярослава-учня 9 класу, Терентьєва Ігоря-учня 9 класу, Завгородню Вікторію-ученицю 10 класу! Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про виділення коштів з місцевого бюджету на підготовку ЗНЗ та ДНЗ до початку навчального року

У завершенні циклу звітів про підготовку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року повідомляємо, що на підготоку ДНЗ та ЗНЗ до 2017-2018 н.р. з бюджету Солонянської селищної ради виділено 2 365 342,44 грн.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про цикл тренінгів в рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа" в КЗО "Солонянське НВО"

10 жовтня 2017 року в КЗО "Солонянське НВО" був проведений черговий тренінг в рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа", який провели тренери Катерина Зезюліна та Оксана Полівчак для учнів, педпрацівників, батьків та представників громадськості (нагадуємо, що опорний заклад є учасником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства, націлена на підтримку реформ з децентралізації та демократизації середньої освіти в Україні. Трирічна програма “Демократична школа” спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини).

Соціально-гуманітарний відділ інформує про капітальний  ремонт КЗО "Аполлонівська СЗШ І-ІІ ступенів" Солонянської селищної ради

Соціально-гуманітарний відділ інформує про капітальний ремонт КЗО "Аполлонівська СЗШ І-ІІ ступенів" Солонянської селищної ради

В КЗО "Аполлонівська СЗШ І-ІІ ступенів" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області тривають роботи з капітального ремонту будівлі. Всього на відремонтування покрівлі та утеплення фасаду з державного бюджету виділено кошти в сумі 1398420.88 грн. Додаємо фотозвіт.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про відкриття додаткової групи в Солонянському ДНЗ "Золотий півник"

09 жовтня в КЗО «Солонянський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Золотий півник» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області» відкривається ясельна група на облаштування якої з бюджету селищної ради виділено 162269 грн.

05.10.2017 року відбулися змагання у відкритому турнірі  з футболу на приз «Кубок Мера» 2017 року.

05.10.2017 року відбулися змагання у відкритому турнірі з футболу на приз «Кубок Мера» 2017 року.

05.10.2017 року відбулися змагання у відкритому турнірі  з футболу на приз «Кубок Мера» 2017 року.  У непростій боротьбі команда Башмачанської загальноосвітньої школи I-III ступенів «ДНІПРО»(старша вікова група) виборола перше місце.

Соціально-гуманітарний відділ вітає з черговою перемогою Лі Станіслава!

Вітаємо учня 9-А класу КЗО «Солонянське НВО» Лі Станіслава з черговою перемогою у Чемпіонаті з рукопашного бою, присвяченому 242-й річниці заснування м.Кривого Рогу, в якому він здобув золоту та бронзову медаль.  Бажаємо переможцю міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих»!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про забезпечення підручниками учнів 9 класу ЗНЗ Солонянської селищної ради

Станом на 05 жовтня 2017 року 9 класи загальноосвітніх навчальних закладів Солонянської селищної ради 100% забезпечені підручниками за новою програмою.