Соціально-гуманітарний відділ інформує про подарунок від представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Дякуючи співпраці із представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в Тритузнянському НВК облаштовано групу в дошкільному відділені, закуплено меблі та іграшки, а також на території закладу облаштовано дитячий ігровий майданчик.  Сьогодні заклад отримав черговий приємний подарунок від ЮНІСЕФ: набір канцтоварів, художньої літератури, іграшок та спортивного інвентарю.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведення Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек в закладах освіти Солонянської селищної ради

Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в закладах освіти Солонянської селищної ради

У народі кажуть, що «дім без книги, як тіло без душі», а «гарна книга –друг і порадник». Тож з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громади до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання з 1 жовтня в закладах освіти Солонянської селищної ради стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом " Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя», який сприяє консолідації зусиль у справі зміцнення здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про  хід проведення ремонтних робіт в  Аполлонівська СЗШ І-ІІ ступенів

Соціально-гуманітарний відділ інформує про хід проведення ремонтних робіт в Аполлонівська СЗШ І-ІІ ступенів

В КЗО "Аполлонівська СЗШ І-ІІ ступенів" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області тривають ремонтні роботи. На даний час розпочалися роботи з капітального ремонту приміщення їдальні.

Соціально-гуманітарний відділ інформує про успішне завершення курсу «Децентралізація : освітній простір громади»

ВСІ керівники закладів освіти та спеціалісти соціально-гуманітарного відділу Солонянської селищної ради стали учасниками курсу «Децентралізація : освітній простір громади».

Соціально-гуманітарний відділ інформує про придбання спортивного інвентарю для Василівської філії

Виконавчим комітетом Солонянської селищної ради закуплено новий спортивний інвентар для учнів відокремленого підрозділу Василівська філія І-ІІ ступенів КЗО "Солонянське НВО" з метою створення юним спортсменам сприятливих умов для занять фізичною культурою та спортом. Тепер уроки фізичної культури будуть приносити не лише користь, а й задоволення!

Соціально-гуманітарний відділ вітає з перемогою в районному етапі фінальних змагань з настільного тенісу

19 жовтня на базі Тритузнянського НВК відбулися районні фінальні змагання з настільного тенісу. Команда Тиритузнянського НВК у складі Буйневича Артура- учня 11 класу, Саботажа Ярослава-учня 9 класу, Терентьєва Ігоря-учня 9 класу, Завгородньої Вікторії -учениці 10 класу (тренер Баралей Ірина Миколаївна) посіли І місце! Тепер команда буде представляти район на обласних змаганнях 26 жовтня. Побажаємо їм успіху та лише перемог!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про навчальну нараду для керівників закладів освіти

18 жовтня 2017 року начальником соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради Грековою І.В. була проведена навчальна нарада для керівників закладів освіти за темою «Новий Закон про освіту: як змінить школу?». В ході засідання були розставлені акценти на ключових змінах законодавства та нововведеннях.  Реформування освіти подолало черговий важливий рубіж. Курс задано: попереду кропітка робота.