Соціально-гуманітарний відділ інформує про цикл тренінгів в рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа" в КЗО "Солонянське НВО"

Дата: 11.10.2017 08:00

10 жовтня 2017 року в КЗО "Солонянське НВО" був проведений черговий тренінг в рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа", який провели тренери Катерина Зезюліна та Оксана Полівчак для учнів, педпрацівників, батьків та представників громадськості (нагадуємо, що опорний заклад є учасником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства, націлена на підтримку реформ з децентралізації та демократизації середньої освіти в Україні. Трирічна програма “Демократична школа” спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини).

Метою зустрічі стало обговорення та розробка моделі ефективної роботи шкільного самоврядування.
Під час роботи обговорювалися важливі питання, які постають у роботі навчального закладу: навчання демократії у шкільній програмі та виховній роботі, результативність шкільного самоврядування, демократичний процес прийняття рішень у школі, партнерство з громадою і батьками. Для цього учасники тренінгу обмінялися ролями та намагалися поглянути на ситуацію з позиції один одного, висловити свої думки та поради.
Наступна зустріч відбудеться вже завтра, слідкуйте за нашими новинами.