Соціально-гуманітарний відділ інформує про засіданні АК ІІ рівня

18 жовтня відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради. В ході засідання було затверджено списки педагогічних працівників закладів освіти, які атестуються на підтвердження чи присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та, які мають педагогічні звання, або претендуються на присвоєння відповідних.  В 2018 році через атестаційну комісію ІІ рівня атестуються 19 педпрацівників. Членами атестаційної комісії був погоджений план роботи атестаційної комісії ІІ рівня на 2017-2018 навчальний рік. Тож привітаємо членів атестаційної комісії із новим стартом, а педагогічним працівникам побажаємо успіхів у реалізації поставлених цілей!

Соціально-гуманітарний відділ ВІТАЄ З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ ЛІ СТАНІСЛАВА!

Чергову перемогу вже на Чемпіонаті Дніпропетровської області з рукопашного бою здобув учень 9-А класу КЗО "Солонянське НВО" Лі Станіслав, посівши ІІ місце та виборовши срібну медаль!  Вітаємо нашого спортсмена, пишаємося перемогами та бажаємо й надалі цілеспрямовано рухатися до поставлених цілей та задуманих мрій, ну і звісно нових перемог!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати участі у фінальних змаганнях на приз кубку «Шкіряний м’яч

14 жовтня в Святовасилівській СЗШ відбулися фінальні змагання на приз кубку «Шкіряний м’яч» (2006 р.н.). Громаду представляла команда Солонянської СЗШ№2, яка виборола ІІІ місце. Вітаємо футболістів, бажаємо лише перемог!

Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Переможна с. Василівка

Розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Переможна с. Василівка Солонянського району Дніпропетровської області (спів фінансування) за програмою «Утримання та розвиток інфраструктури доріг»

Відкритий турнір з підтягування на перекладині!

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. День захисника України і День Українського козацтва! В цей день Комунальний заклад фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради провів Відкритий турнір з підтягування на перекладині. Перше місце зайняв – Алексеев Дмитро, який підтягнувся 20 разів, друге місце – Свирид Кіріл,який підтягнувся 15 разів, третє місце розділили між собою – Петренко Олег та Кузнецов Іван- по 14 разів кожен. Долучилися до турніру воїни АТО які також показали свою майстерність:

Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати змагань з футзалу серед навчальних закладів громади

12 жовтня 2017 року на базі відокремленого підрозділу Надіївська філія І-ІІ ступенів КЗО «Солонянське НВО» відбулися зональні (відбіркові) змагання з футзалу серед навчальних закладів громади. Перемогу здобула команда КЗО «Солонянська СЗШ№2 І-ІІІ ступенів». Вітаємо переможців змагання! Бажаю вам міцного здоров’я, спритності та нових звершень на футбольних полях громади, району та області!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про зустріч педагогів з тренерами в рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа"

12 жовтня 2017 року в КЗО "Солонянське НВО" був проведений заключний тренінг в рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа", тренерами Катериною Зезюліною та Оксаною Полівчак для педагогічних працівників закладу. Під керівництвом тренерів наші педагоги захоплено обговорювали проблеми школи, поринали в дитинство, визнавали помилки, обговорювали проблеми, вели цікаві дискусії.