Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати змагання з настільного тенісу серед шкіл виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Дата: 12.10.2017 09:48

11 жовтня 2017 року на базі відокремленого підрозділу Василівська філія І-ІІ ступенів КЗО «Солонянське НВО» відбулися змагання з настільного тенісу серед шкіл виконавчого комітету Солонянської селищної ради. Перше місце виборола команда Тритузнянського НВК, яка буде представляти школи Солонянської громади на районному етапі змагань.
Вітаємо переможців: Буйневича Артура- учня 11 класу,Саботажа Ярослава-учня 9 класу, Терентьєва Ігоря-учня 9 класу, Завгородню Вікторію-ученицю 10 класу! Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог!