Відкритий турнір з настільного тенісу серед аматорів !!!

Початок турніру: 28.10.2017 року           Час: з 11-00 до 13-00 годин      Фінал турніру: 11.11.2017 року

Місце проведення:  смт Солоне, спортивний зал КЗО «Солонянська СЗШ № 2 I-III ступенів», Відокремлений підрозділ Василівська філія І-ІІ ступенів КЗО "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області(спортивний зал), "Тритузнянська середня загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області(спортивний зал), Комунальний заклад освіти "Широчанська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області(спортивний зал).

Заявки від бажаючих приймаються у відповідних навчальних закладах (за місцем проведення турніру), або в КЗ «Спорт для всіх» вул. Гагаріна, 7 Солонянська селищна рада, 1 поверх.

Вікова категорія учасників:

усі бажаючі

Організатор:  Комунальний заклад фізичної культури і спорту

Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Солонянської селищної ради