Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в закладах освіти Солонянської селищної ради

Дата: 23.10.2017 13:49

У народі кажуть, що «дім без книги, як тіло без душі», а «гарна книга –друг і порадник». Тож з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громади до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання з 1 жовтня в закладах освіти Солонянської селищної ради стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом " Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя», який сприяє консолідації зусиль у справі зміцнення здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.

В рамках місячника проводяться різноманітні заходи з метою формування здорового способу життя: тематичні книжкові виставки, діалоги, бесіди, огляди літератури, усні журнали, диспути, бібліотечні уроки, день відкритих дверей « Завітай в бібліотеку познайомитись з новинками», випуск стінгазет «Живи книго» учнями 5-9 класів, акція «Подаруй бібліотеці книгу».
У період проведення заходів спостерігалося зростання читацької активності, збільшилася кількість відвідувачів бібліотеки.
Місячник минає, але шкільні бібліотеки гостинно чекають на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки, та цікаві надходження.