Соціально-гуманітарний відділ інформує про успішне завершення курсу «Децентралізація : освітній простір громади»

Дата: 21.10.2017 13:42

ВСІ керівники закладів освіти та спеціалісти соціально-гуманітарного відділу Солонянської селищної ради стали учасниками курсу «Децентралізація : освітній простір громади».

Курс розроблено за ініціативи Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України за сприяння Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO для посадових осіб місцевого самоврядування, керівників та співробітників відділів освіти, директорів дошкільних, шкільних та позашкільних навчальних закладів, депутатів місцевих рад та представників громадських організацій з метою розвитку професійної компетентності, засвоєння знань про основи місцевого самоврядування, особливості освітньої реформи, формування умінь і навичок, необхідних для ефективної професійної діяльності в умовах децентралізації влади та проведення системних реформ.
20 жовтня Грекова І.В.-співавтор курсу вручила сертифікати учасникам та привітала з успішним його закінченням.