Фото без описуСьогодні, 13 червня 2021 року, в с. Сурсько-Михайлівка нащадки козацької слави відомого Микити Леонтійовича Коржа відсвяткували 290-річницю від дня його народження. Вшанувати пам’ять великого запорізького козака прийшли небайдужі мешканці громади, український письменник, журналіст та краєзнавець – Микола Петрович Чабан, а також працівники селищної ради. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку на могилі Микити Коржа та згадали добрим словом козака-земляка, адже він жив і робив все задля добробуту людей. По закінченні заходу, Наталія Іванівна Семенова запросила всіх бажаючих на екскурсію до живого музею Микити Коржа, де розповіла цікаві факти з життя козака та історію створення живого музею. Дякуємо всім, хто долучився до заходу, адже ми повинні пам’ятати свою історію, людей які залишили в ній добрий слід та донести про це підростаючому поколінню.