Пенсійний фонд інформує: Про зміни в порядку виплати пенсій та стратегію “пенсія на картки”

Дата: 11.06.2021 16:24

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що постановою від 26 травня 2021 року       № 546 “Про внесення змін до деяких постанов” Кабінет міністрів України вніс зміни у своє рішення, яке було ухвалено у березні цього року, щодо переводу пенсій та інших соціальних виплат на банківські картки.

Порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через «Укрпошту» буде збережений до 1 січня 2023 року.

Перехід до стратегії “пенсія на картки” буде поетапним, тобто перехід на отримання пенсій із готівкової форми на карткову відбуватиметься таким чином:

- старт програми розпочнеться з великих міст — зі 100 тисячами населення і більше;

- у тих населених пунктах, де щільність населення не дає змоги мати баньківське відділення чи банкомат, виплата пенсій здійснюватиметься через відділення Укрпошти, як і раніше.

Начальник відділу

обслуговування громадян №6

(сервісний центр)

управління обслуговування громадян