В Солонянській територіальній громаді розпочато роботи по забезпеченню вільного доступу різних груп та категорій населення до приміщень закладів охорони здоров’я

Дата: 10.06.2021 16:07

Однією із головних вимог для контрактування з Національною службою здоров’я України у 2021 році є наявність сертифікатів доступності для маломобільних груп населення до лікарень, амбулаторій та фельдшерських пунктів шляхом облаштування приміщень пандусами.

Добре розуміючи важливість загальнодоступності медичної допомоги, Солонянською громадою заплановано та розпочато ряд робіт для забезпечення вільного доступу різних груп та категорій населення до приміщень закладів охорони здоров’я громади.

Днями при вході в Святовасилівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини облаштували пандус, якии? полегшить відвідування лікарні та забезпечить умови доступності до приміщення особам з особливими потребами, травмами та батькам з маленькими дітьми.

Сподіваємося, що ці заходи не лише полегшать доступ маломобільних груп населення до медичних закладів, а й створять умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних.