Що робити, якщо у лікарні відмовляють у безоплатних послугах чи ліках

Попри воєнний стан в країні, Програма медичних гарантій (ПМГ) продовжує діяти. Держава гарантує всім пацієнтам надання необхідної медичної допомоги та лікарських засобів, які передбачені Програмою медичних гарантій, безоплатно. Лікарні продовжують отримувати оплату від НСЗУ за надані пацієнтам медичні послуги.

Вітаємо із створенням патронатну сім'ю Шевченко Наталії Миколаївни

Першого червня у День захисту дітей на території Солонянської громади «народилася» патронатна сім’я Шевченко Наталії Миколаївни, до якої влаштовано четверо малюків. Сьогодні діти знайшли тимчасовий прихисток, затишок, любов та догляд, які буде дарувати їм патронатний вихователь на період поки батьки не подолають складні життєві обставини.

Відвідали дитячий будинок сімейного типу Соболь Оксани Іванівни та Риб’янця Сергія Анатолійовича

У перший літній день керівництво Солонянської громади відвідали дитячий будинок сімейного типу Соболь Оксани Іванівни та Риб’янця Сергія Анатолійовича, в якому знайшли свою родину 9 дітей віком від 2 до 15 років. У цій чудовій родині кожен піклується один про одного та допомагає мамі з татом поратись по господарству. Вручили солодкі подарунки, передали продукти харчування та речі першої необхідності від наших благодійників Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Усміхнені та щасливі дітлахи щиро зраділи отриманим подарункам.

У Міжнародний день захисту дітей дітлахи Солонянщини відвідали ландшафтний парк Світлани Кульбашної

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей відбулась поїздка дітлахів Солонянської громади до ландшафтного парку Світлани Кульбашної. Поєднали і перегляд благодійної вистави "Цуценя, яке шукало поваги", яку зіграли актори Дніпровського міського театру ляльок, і прогулянку мальовничами доріжками парку Світлани Кульбашної. Видно, що і артисти, і юні глядачі щиро раділи одне одному. А неймовірна краса парку зачарувала кожного із гостей.

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

Отримали допомогу від благодійної організації «Надія та житло для дітей»

За сприяння служби у справах дітей Дніпропетровської обласної адміністрації, благодійною організацією «Надія та житло для дітей» було надано 130 продуктових набори. Із них 124 шт – для сімей внутрішньо переміщених осіб із дітьми та 6 шь – для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. А також памперси, дитячі суміші, фруктові та овочеві пюре.