Традиційно, в першу неділю червня відзначається День працівників водного господарства

Вітаємо всіх працівників водного господарства з професійним святом! Зичимо незламної віри і непохитної стійкості духу, міцного здоров'я та незгасної енергії задля нових професійних звершень.

Вітаємо з професійним святом працівників місцевої промисловості!

У цей непростий час, працівники місцевої промисловості докладають значних зусиль для забезпечення потреб місцевого населення необхідною продукцією. Всупереч всім труднощам у вас вистачає витримки вистояти і зберегти свій виробничий потенціал.

Міжнародний день безвинних дітей - жертв агресії

Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії вперше з'явився у 1983 році. Відтоді щорічно 4 червня весь світ згадує про дітей, які постраждали у результаті військових конфліктів та будь-якої іншої агресії.

Приєднуйтесь до всеукраїнської ініціативи «Сади перемоги»

Друзі, запрошуємо використовувати будь які вільні земельні ділянки для вирощування харчових продуктів. У цей нелегкий для нашої країни час кожен може долучитись до аграрного війська, щоб нагодувати себе і країну. Як? Приєднуйтесь до всеукраїнської ініціативи «Сади перемоги». Засадіть ділянки овочами, а де можливо – і зерновими.