Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей відбулась поїздка дітлахів Солонянської громади до ландшафтного парку Світлани Кульбашної. Поєднали і перегляд благодійної вистави "Цуценя, яке шукало поваги", яку зіграли актори Дніпровського міського театру ляльок, і прогулянку мальовничами доріжками парку Світлани Кульбашної. Видно, що і артисти, і юні глядачі щиро раділи одне одному. А неймовірна краса парку зачарувала кожного із гостей.

Створити дитяче свято в умовах війни – це завдання не з легких, але подарувати дітям тепло, любов та святковий настрій – це обов’язок дорослих, незважаючи на важкі реалії сьогодення.

Нехай всі наші діти будуть щасливими і зростають під мирним небом!