Щиро вітаємо з Днем народження

Щиро вітаємо сьогоднішню іменинницю -  доброго друга громади, надійного помічника та партнера, керівницю Дніпропетровського регіонального офісу "U-LEAD з Європою" Олену Тертишну. Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров'я та впевненості у завтрашньому дні!

Працівники "Центру надання соціальних послуг" здійснили робочий виїзд

Вчора, 14 червня, працівники «Центру надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради спільно із старостою Аполлонівського старостинського округу Віктором Сліпченко, діловодом Сурсько-Михайлівського старостинського округу Ольгою Зінченко та медсестрою Калинівського ФАП Ніною Линник здійснили робочий виїзд у села Аполлонівка, Надіївка, Сурсько-Михайлівка та Калинівка. В ході виїзду було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують постійної уваги та соціальної підтримки. Поспілкувавшись із сім’ями, фахівці склали акти оцінки потреб сімей та провели профілактичну роботу з батьками, щодо належного утримання та виховання дітей в родинах.

Друзі України є у всьому світі

Солонянська громада отримала гуманітарний вантаж у вигляді продуктів харчування від Мальтійської служби допомоги України, який спрямовано для потреб внутрішньо переміщених осіб, які отримали прихисток у нашій громаді. Всі вони зможуть отримати найнеобхідніші продукти. В наступних дописах опублікуємо фотозвіт отримання допомоги цільовою аудиторією. Дякуємо за підтримку українського народу Разом ми велика сила

Налагодження дієвої співпраці з організаціями-партнерами

В рамках попередніх домовленостей на базі Солонянської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості  14 червня 2022 року відбулася чергова робоча зустріч з фахівцями організацій-партнерів, Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, Солонянської філії   Дніпропетровського обласного Центру зайнятості, Солонянського відділу Державної виконавчої служби Дніпровського району Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України  та Солонянського бюро правової допомоги.

Запрошуємо усіх внутрішньо переміщених осіб отримати великі продуктові набори від організації World Central Kitchen

Шановні гості (внутрішньо переміщені особи), які проживають на території Солонянської громади! Запрошуємо усіх вас 17 червня 2022 року отримати великі продуктові набори від наших нових добрих друзів – організації World Central Kitchen.

Компенсації витрат роботодавців на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО

Солонянська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості  інформує, що роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.