Солонянщина отримала екстренну допомогу від іноземних друзів та партнерів

Розпочинаємо день з гарних новин! «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» надали нам сучасні потужні генератори, які допоможуть підтримувати роботу комунальних служб у нашій громаді та посилять її надійність та безперебійність.

1070 гуманітарних наборів отримали внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися на території Солонянської громади

Станом на 30 травня, відділ соціального захисту населення сформував та роздав гуманітарні набори для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих в Солонянскій громаді:

Як у 2022 році відбувається обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи?

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області надає відповіді на найбільш поширені питання про те, як у 2022 році відбувається обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи?