У перший літній день керівництво Солонянської громади відвідали дитячий будинок сімейного типу Соболь Оксани Іванівни та Риб’янця Сергія Анатолійовича, в якому знайшли свою родину 9 дітей віком від 2 до 15 років. У цій чудовій родині кожен піклується один про одного та допомагає мамі з татом поратись по господарству. Вручили солодкі подарунки, передали продукти харчування та речі першої необхідності від наших благодійників Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Усміхнені та щасливі дітлахи щиро зраділи отриманим подарункам.

Висловлюємо слова окремої подяки та поваги батькам, що народили дітей серцем!

В цей день вітаємо кожну дитину зі святом та бажаємо якнайбільше позитивних вражень, посмішок та омріяного миру! Нехай всі заповітні бажання здійсняться!

Все буде Україна!