Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області анонсує проведення гарячої лінії

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що  28 червня 2022 року з 10-00 до 11-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія».

Збережемо наш хліб від вогню

Літо – це відповідальна пора для хліборобів, особливо у пожежонебезпечний період. Пожежі на хлібних масивах поширюються дуже швидко.

Вшанували пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна

22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

Парламент звільнив військових від сплати військового збору

Верховна Рада схвалила законопроєкт, за яким грошове забезпечення військовослужбовців на період дії воєнного стану не підлягає оподаткуванню військовим збором. Відповідний законопроєкт № 7432 підтримали 314 народних депутатів.

Прощання з Героєм Даніїлом Ігнатовим

Прощання з воїном-Героєм Даніїлом Юрійовичем Ігнатовим, який загинув 17 червня від рук окупантів, відбудеться завтра, 21 червня, об 11:00 за адресою с. Микільське-на-Дніпрі, вул. Степова, 5.