Добрі справи добрих людей!

Висловлюємо слова щирої вдячності Фонду «Живі» FreeShop Fundacja ?YVI та SFG LOG за надану гуманітарну допомогу, а також Благодійній організації Help Front - International Volunteer Community за те, що допомогли перевезти наданий вантаж із Варшави до Львову. Ми отримали речі для дітей та дорослих, іграшки для малечі, засоби особистої гігієни, а також крупи, макаронні вироби, цукор, борошно, консерви та багато іншого. Речі вже передано до пункту прийому, видачі та обміну речей, а продукти – відправлено для наших воїнів-героїв на передову.

Збережемо врожай від вогню!

Шановні мешканці Солонянської громади, близиться час, коли почнеться період збору врожаю, який є досить пожежонебезпечним.

З Днем Конституції України!

Основний Закон України відображає підсумки важкого, довгого, але славного шляху, який пройшов український народ, виборюючи незалежність і соборність.

Як пройти реабіліатаційне лікування за кошти Фонду соціального страхування України?

З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.

Щиро дякуємо юним випускникам-патріотам Привільнянської школи та їх батькам за мудре рішення!

Випуск 2022 року увійде в історію. Для Солонянської громади, як і для всієї України, це особливий випускний в умовах воєнного стану. Не так ми його планували, не про такий мріяли… Війна зруйнувала абсолютно усі плани – і святкування шкільного випускного вечора не стало виключенням.