Збережемо наш хліб від вогню

Дата: 22.06.2022 13:42

Літо – це відповідальна пора для хліборобів, особливо у пожежонебезпечний період. Пожежі на хлібних масивах поширюються дуже швидко.

Рятувальники нагадують основні правила під час збирання врожаю та по закінченню жнив. Також звертаються до працівників сільгосппідприємств та до всіх громадян із проханням суворо дотримуватись правил пожежної безпеки, адже причиною пожежі в полі може стати необережно кинутий недопалок або не загашений сірник.

Також наголошуємо - побачили загорання на полях - одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером 101