Відбувся онлайн-захід «Садочок-Онлай»

Організація освітнього процесу в Україні в умовах воєнного стану - це приклад того як педагоги, незважаючи на складнощі, можуть тримати освітній фронт.

Google запускає курс з кібербезпеки: 5 тисяч українців можуть пройти навчання безоплатно

За останній рік кількість кібератак росії проти України збільшилася втричі. При цьому 46% українських малих та середніх підприємств не змогли найняти спеціалістів з кібербезпеки через нестачу кваліфікованих фахівців.

Нлвини спорту Солонянської грмоади

Цими вихідними вихованці секції футбол ДЮСШ Солонянської селищної ради закінчили свою участь в Прем’єр-лізі Дніпропетровської області з футболу серед юнаків 2014 року народження. Команду наших футболістів нагородили медалями та кубком, а також визначили кращого гравця і кращого голкіпера команди

Відбувся «круглий стіл» з батьками-вихователями та прийомними батьками на тему: «Профілактика емоційного вигорання»

Сьогодні, 29 травня, працівники «Центру надання соціальних послуг» спільно із представником служби у справах дітей Дніпровської райдержадміністрації організовали та провели «круглий стіл» з батьками-вихователями та прийомними батьками на тему: «Профілактика емоційного вигорання».

НМТ - Запрошення вже у персональному кабінеті

Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що у зареєстрованих учасників основних сесій вже з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, у яких зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення НМТ. Основна сесія НМТ буде проводитися у дві зміни: перша - о 10:00, друга – о 15:00.

Навіщо бізнесу «хмара»? Старт вебінарного проєкту для підприємців

6 червня розпочинається новий вебінарний проєкт «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу». Допомагаємо українським підприємцям дізнатися про «хмарні» можливості для побудови бізнесу, оптимізації роботи, посилення безпеки й підвищення конкурентоспроможності.