ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 21 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

18 травня в Україні відзначають День резервіста

Резервісти - це громадяни України, які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний та воєнний час.

1570 людей стали донорами крові на Дніпропетровщині, надихнувшисьDonorUA ArtProject

Організований у Дніпрі DonorUA ArtProject тривав протягом 2 тижнів і змотивував 1570 людей приєднатися до донорського руху. Саме стільки нових реєстрацій відбулось у системі ДонорUA, де зручно планувати свої донації та допомагати людям. Всього виставку, яка проходила у ТРЦ «Караван» (вул. Нижньодніпровська, 17) відвідали понад 70 000 осіб.

Сім'ї ВПО з дітьми до 18 років отримали допомогу від БФ "Помагаєм"

10 травня сім’ї внутрішньо переміщених осіб з дітками до 18 років в черговий раз отримали допомогу від благодійного фонду «ПОМАГАЄМО» спільно із СОС Дитячі Містечка Україна та компанією L'Oréal Україна L'Oréal Group у вигляді продуктових та гігієнічних наборів.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 20 травня

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" діє вже IX конкурс для здобувачів вищої освіти під гаслом «Мотивація нескорених»

У IX конкурсі надається 2 гранти з призовим фондом 42 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на: сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.