Видано чергову гуманітрану допомогу від Дніпровської Районної Організації Товариства Червоного Хреста України

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 22 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Пенсійний Фонд України анонсує проведення "Прямої телефонної гарячої лінії" 23 травня

До уваги жителів громади! Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 23 травня 2023 року з 10:00 до 11:00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія».  На питання відповідатиме начальник сервісного центру Підодвірна Віра Сергіївна.

Щиро дякуємо благодійникам! соцзахист

Щиро дякуємо благодійникам!

17 травня внутрішньо переміщені особи, які проживають у місцях компактного поселення «Солонянська лікарня» та кафе «Світлана» отримали допомогу від благодійного фонду «СНАЙПЕР» спільно із OM Ukraine у вигляді продуктових наборів.

Створюємо безпековий простір разом

Найважливіше завдання у воєнний час – навчити дитину уникати небезпечної ситуації та вміти правильно поводитись у випадку її виникнення.