Організація освітнього процесу в Україні в умовах воєнного стану - це приклад того як педагоги, незважаючи на складнощі, можуть тримати освітній фронт.

Вчителі і вихователі опанували платформи для дистанційної освіти, різні канали комунікації, розробили інтерактивне наповнення своїх занять для того, щоб діти мали можливість спілкуватися, навчатися і розвиватися, адже це майбутнє нашої країни.

Сьогодні освітяни зустрілися в творчому та сучасному просторі Центру активності громадян та провели онлайн-захід «Садочок-Онлай». Колектив Солонянського садочку разом із керівником Неллі Георгіївною Васильєвою презентували досвід дистанційної роботи садочка. Педагоги показали як важливо утримати зв’язок з дітьми, надати методичну допомогу батькам, психологічно підтримати колег.

Усі освітяни створюють умови і можливості, щоб вже із раннього віку освіта для малечі була комфортною, корисною та цікавою.

Організував захід центр професійного розвитку педагогічних працівників Солонянської селищної ради.