ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 14 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Громадська організація «ПРО Вімен ЮА» запрошує на онлайн-інтенсив «Від Слів до Дій vol.3: українська армія edition»

З метою забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності з 8 по 12 травня для екскомбатанток, жінок-військових та членкинь родин військових проходе онлайн-інтенсив.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 11 та 13 травня

З Днем Європи!

Цьогоріч Україна вперше відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня.