Продовжується бібліотечний флешмоб #Солонянщина_читає

1 червня в рамках бібліотечного флешмобу #Солонянщина_читає, який був присвячений Міжнародному дню захисту дітей, в Надіївській, Башмачанській та Васильківській бібліотеках- філіях читали українські народні казки під гаслом «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 5 та 6 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Інтернет не іграшка. Як захистити дітей від небезпеки в онлайні?

Онлайн-світ має безліч переваг, однак, крім цього, у мережі можна зіткнутися з неприємними нюансами, тому важливо знати, як їх уникнути. На платформі Дія.Освіта створили добірку освітніх продуктів до Дня захисту дітей. Три симулятори нагадають і батькам, і дітям правила безпеки в інтернеті:

Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей - на Гіді

Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.

Працівники "Центру пробації" провели просвітницький захід на тему: «Твої права – твій захист»

1 червня 2023 року в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей персонал Дніпровського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області взяли участь та провели для дітей учнів закладу загальної середньої освіти «Солонянського ліцею» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області просвітницький захід на тему: «Твої права – твій захист».