Цими вихідними вихованці секції футбол ДЮСШ Солонянської селищної ради закінчили свою участь в Прем’єр-лізі Дніпропетровської області з футболу серед юнаків 2014 року народження. Команду наших футболістів нагородили медалями та кубком, а також визначили кращого гравця і кращого голкіпера команди

Кращим гравецем став Костенко Костянтин.

Кращим голкіпером – Скоромний Арсен.

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренерів Віталія Чернова та Андрія Гамоту. Бажаємо наснаги і впевненості у власних силах! Окрема подяка батькам, які всіляко підтримують, щиро вболівають та заохочують своїх дітей до занять спортом.

Також в неділю на стадіоні Колос футбольна команда «Темп» приймала ФК «Хлібзавод 9» (м. Дніпро). Гра закінчилась із блискавичним результатом 5:1 на користь господарів.

Наступна гра Кубка області відбудеться на Колосі вже 4 червня. Змагатимуться ФК Темп та ФК Агро-КМР (с. Троїцьке).

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо впевненої сили на омріяному шляху до нових висот! Пишаємося вашими здобутками!

FC Temp Solone