ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 26 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Солонянщина в жалобі...

З глибоким сумом повідомляємо, що 20 лютого загинув захисник і вірний син України Максим Олександрович Солодовнік, житель села Любимівка. Герой самовіддано став на захист нашої землі та до останнього безстрашно боровся із російським окупантом.

Команда педагогів «Солонянського ліцею» представила свій досвід роботи на Всеукраїнському практико-орієнтованому онлайн-семінарі

Минулого тижня відбувся Всеукраїнський практико-орієнтований онлайн-семінар «Впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти під час воєнного стану: виклики, реалії, стратегії». Команда «Солонянського ліцею» представила свій досвід роботи щодо використання цифрових сервісів у 5 класах та отримання зворотного зв’язку в умовах дистанційного навчання

Приєднуйтесь до лав поліції. Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад молодшого складу

Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України від 25.12.2015 № 1631 «Про організацію добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських», з метою організації конкурсного відбору осіб, здатних професійно виконувати повноваження поліції і посадові обов’язки за вакантними посадами молодшого складу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 35 вакантних посад молодшого складу поліції ГУНП, серед них: