З глибоким сумом повідомляємо, що 20 лютого загинув захисник і вірний син України Максим Олександрович Солодовнік, житель села Любимівка. Герой самовіддано став на захист нашої землі та до останнього безстрашно боровся із російським окупантом.

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

Ми не забудемо ніколи! Ми ніколи не пробачимо російським загарбникам тих жертв і страждань, які вони принесли на нашу землю. Герої не вмирають!

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 23 лютого, із 13:00 за адресою: с. Любимівка, вул. Підгірна, 14. Приходьте віддати шану нашому Герою та гідно провести його в останню путь!

Нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника залишиться у серцях всіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам'ять, доземний уклін та щира подяка Герою України.