ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 15 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Пенсійний Фонд України анонсує проведення "Прямої телефонної гарячої лінії" 15 лютого

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 15 лютого 2023 року з 10:00 до 11:00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія».

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 13 лютого

Дніпропетровськгаз: обстеження димових та вентиляційних каналів - гарантія безпеки споживачів

Димові та вентиляційні канали (ДВК) слугують для виведення шкідливих продуктів горіння з приміщення назовні. Нині на Дніпропетровщині понад 4,5 тис. багатоповерхівок, де створені ОСББ, із них лише у 28% перевірені ДВК. Інші балансоутримувачі, голови ОСББ чи їх власники, не надали АТ «Дніпропетровськгаз» акти справності та прочищення димових та вентиляційних каналів. Таке нехтування безпекою може призводити до виникнення надзвичайних ситуацій.