В рамках підготовки до чергової 29 сесії Солонянської селищної ради, яка відбудеться 23 лютого, закінчили свою роботу депутатські комісії.

Вчора, 20 лютого, над своїми профільними питаннями працювала постійна комісія з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров’я. Присутні розглянули проєкти рішень, про:

• затвердження Плану заходів до Стратегії розвитку
  • надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад
  • затвердження Положень про: відділ соціального захисту населення, сектор по роботі з ВПО та Центр надання соціальних послуг
  • хід виконання та зняття з контролю деяких місцевих цільових Програм тощо.

Сьогодні працювала постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища. На порядок денний виносились питання

• про затвердження детального плану території
  • про прийняття відумерлої спадщини до комунальної власності Солонянської громади
  • про внесення змін до рішення селищної ради про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку
  • про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою та затвердження технічної документації тощо.

Нагадуємо, що детально ознайомитись з Порядком денним можна у розділі Сесії селищної ради.