ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 12 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 11 лютого

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії  10 лютого

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 10 лютого

У Солонянській громаді стартувала програма соціально-економічного навчання (SEL) від Міжнародного комітету порятунку (IRC)

В умовах воєнного стану, коли Збройні сили України рішуче стримують ворожу орду а сотні людей втратили свої домівки і приїжджають до нас, кожна підтримка є важливою.

Сплата штрафів за порушення правил дорожнього руху надходитиме до місцевих бюджетів

З 1 лютого оплата штрафів автофіксації переходить на нові реквізити, які залежатимуть від місця правопорушення. Це означає, що кошти тепер надходитимуть у місцеві бюджети, а не на один рахунок, як раніше, повідомляє Національна поліція України.