Про Мобільний застосунок Пенсійного фонду України

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що завантаживши мобільний додаток “ПЕНСІЙНИЙ ФОНД” з Google Play або AppStore (опція безкоштовна), Ви в зручному для себе форматі (зі смартфону чи планшету) отримаєте доступ до онлайн-сервісів Пенсійного фонду України. Далі необхідно обрати варіанти входу в особистий кабінет:

Солонянське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області роз'яснює: порядок дій суб’єкта насінництва щодо узгодження посівів перехреснозапильних культур

Відповідно до  статті 13 Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (далі-Закон),   наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.10.2016 року № 365 «Про затвердження Порядку узгодження розташування насіннєвих посівів» (далі Порядок) затверджено порядок дій суб’єкта насінництва щодо узгодження посівів перехреснозапильних культур.

Дніпропетровськгаз нагадує: відповідальність за справний стан вентиляційних та димових каналів несуть власники житла

Через активне користування газовими приладами в опалювальний період збільшується кількість випадків отруєння чадним газом. Одна з причин цього – несправний стан вентиляційних та димохідних каналів.

ЩИРІ СПІВЧУТТЯ... ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Висловлюємо щирі співчуття першому заступнику Солонянського селищного голови Грековій Ірині Вікторівні та всій її родині з приводу смерті мами Понкрашової Алли Дмитрівни.