Дніпропетровськгаз: дистанційна передача показань лічильника економить ваш час

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, кожен споживач блакитного палива зобов’язаний щомісяця фіксувати показання приладу обліку газу. Передавати ці дані газовій компанії необхідно з 1 по 5 число місяця. Вчасно надана інформація – запорука точності розрахунків за об’єми спожитого газу.

Про переваги електронних лікарняних (продовження)

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що з 01.10.2021 запроваджено систему отримання лікарняних листків в електронній формі (електронний лікарняний - це документ в електронній формі, який формується програмними засобами на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність).