Триває прийом заявок до навчальної програми UNEW

Комунікативний проєкт «UNEW», створили для здобуття цифрових навичок та трансформаційних ідей для лідерок місцевого самоврядування та для громадських активісток, які живуть проблемами регіону та всієї України.

Для закладів освіти Солонянської громади закуплено миючі засоби, а також придбано новий посуд

Вчора, 11 січня, школи та садочки громади почали отримувати чергову партію миючих засобів для забезпечення належних санітарно-гігієнічних норм. На їх придбання із місцевого бюджету було виділено 68 400 грн.

Визначено переможця конкурсу  на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради»

Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради»

Сьогодні, 11 січня, в Солонянській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради». Нагадуємо, що бажання брати участь у конкурсі виявив лише один претендент – Гамота Андрій Петрович.

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Сьогодні, 10  січня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось перше цьогоріч  засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.