Висловлюємо щирі співчуття першому заступнику Солонянського селищного голови Грековій Ірині Вікторівні та всій її родині з приводу смерті мами Понкрашової Алли Дмитрівни.

Алла Дмитрівна все своє життя присвятила освіті: очолювала організацію райкому профспілки освітян, дбала про соціальний захист педагогів, була прекрасним учителем, людиною честі та гідності, прекрасним керівником, вмілим і відповідальним організатором, висококваліфікованим фахівцем. Світлий, добрий спомин про Аллу Дмитрівну та її внесок у розвиток району завжди житиме в серцях рідних, освітян, учнів, односельчан, усіх, хто її знав, любив і поважав.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце рідної людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. У цей важкий для Вас час ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Розділяємо Ваше невимовне горе та просимо Господа допомогти пережити вічну розлуку з дорогою людиною, а душу Вашої мами оселити у райському куточку Царства Небесного.

Міцнійте і будьте сильні. Нехай наші молитви та щирі співчуття дають сил перенести цей біль.

????Царство небесне та земля пухом Аллі Дмитрівні…