В Солонянській громаді відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр фізичної культури і спорту «Лідер»

10 січня 2022 року в Солонянській селищній територіальній громаді відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради».

Дніпропетровськгаз пропонує комплексну послугу по заміні та встановленню енергоефективних газових котлів

Під час опалювального сезону користування газовим обладнанням збільшується, відтак зростають і витрати на комунальні послуги. Одним із ключовим факторів заощадження коштів є енергоефективне споживання блакитного палива. Тому, турбуючись про клієнтів, Дніпропетровськгаз пропонує комплексну послугу по заміні та встановленню енергоефективного газового обладнання.

До уваги роботодавців!

З 8 січня 2022 року починає діяти закон «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу щодо протидії дискримінації за ознакою статі».

Допомога клієнту пробації у відновленні паспорту громадянина України

Протягом грудня 2021 та січня 2022 року за участі персоналу Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної Установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області було надано допомогу у відновленні ID – паспорту громадянина України клієнту пробації, який перебуває на обліку в районному секторі з питань пробації.