Дякуємо усім меценатам та благодійникам, які долучились до збору коштів задля покращення матеріальної бази Солонянської лікарня

За ініціативи виконкому та на прохання головного лікаря Солонянської багатопрофільної лікарні Геннадія Борисовича Кучеренка було відкрито благодійний рахунок, на який небайдужі підприємці перераховували кошти для покращення матеріальної бази лікарні.

Реальна допомога Європейського Союзу

Солонянська громада – одна із 6 прогресивних громад Дніпропетровщини, яка 17 грудня підписала Меморандум про співпрацю з німецькою компанією-виконавцем Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у рамках «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України».

Е-лікарняні з незначними помилками в ПІБ приймаються Фондом до оплати

Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні.

Віктор Ляшко: Понад 300 трансплантацій проведено в Україні протягом 2021 року – це абсолютний рекорд останніх десятиліть

Понад 300 трансплантацій  провели в Україні вітчизняні лікарі протягом 2021 року. Це вдвічі більше, ніж у 2020 році і майже вчетверо більше – ніж у 2019-му.