За ініціативи виконкому та на прохання головного лікаря Солонянської багатопрофільної лікарні Геннадія Борисовича Кучеренка було відкрито благодійний рахунок, на який небайдужі підприємці перераховували кошти для покращення матеріальної бази лікарні.

Висловлюємо слова щирої вдячності всім спонсорам та меценатам  за надану допомогу. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Завдяки благодійникам на рахунок лікарні надійшла матеріальна допомога на загальну суму майже 804 000 грн. За ці кошти було проведено ремонт у терапевтичному відділенні п’ятиповерхової будівлі, заасфальтовано площадку для спецтранспорту, встановлено зручні лавочки, облаштовано зону відпочинку. Кошти також залучили для проведення ремонту у кабінеті щеплень, вхідного холу та реєстратури.

Так як Солонянська багатопрофільна лікарня обслуговує усіх мешканців колишнього Солонянського району, тож і долучилися до цієї благородної справи меценати з теперішніх вже Солонянської, Новопокровської та Святовасилівської громад. Щиро дякуємо усім за надану допомогу, а саме - керівництву:

1. ТОВ СЗ «Агрополімердеталь»
  2. ТОВ «Лан-Снаб»
  3. СТОВ «Агромайстер»
  4. ТОВ «ДАК»
  5. ФГ «ГІФ АГРО»
  6. СФГ «Індафі»
  7. ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП»
  8. ПП «МАГ»
  9. ТОВ «Прогрес»
  10. ФГ «Хлібороб»
  11. ПАФ «Січ»
  12. ТОВ «Гайдамацьке»
  13. ТОВ «Агро – Інтвест»
  14. ТОВ «Діон»
  15. ФГ «Істок»
  16. ТОВ «Привільне»
  17. СТОВ «Вікторія»
  18. ФГ «Ларіни»
  19. ТОВ «Агросс+»
  20. ФГ «Лаванда»
  21. ФГ «Бегінін Геннадій Олексійович»
  22. ТОВ «КОЛОС»
  23. СФГ «Сонячне»
  24. СФГ «Гарант»
  25. ТОВ «Фанатік»
  26. СФГ «Карат»
  27. ТОВ «Капарол»
  28. ТОВ «Мрія-Сервіс»
  29. СТОВ «Прогрес»
  30. Агрофірма «Перше Травня»
  31. ТОВ "КОМПАНІ-ОВЕМА"
  32. Агро-Овен ТОВ
  33. СФГ "ДІВА"
  34. СФГ «Фаворит»

Приватним підприємцям та фермерам:

1. Цибульський В.В.
  2. Жила А.Г.
  3. Касьянов С.П.
  4. Пікінер О.П.
  5. ФОП Горбенко О.О.
  6. Климик Олександр
  7. Мотуз А.І.
  8. Матяш В. Л.
  9. Скакуненко В.М.
  10. Кондратьєва О.М.

Окрема подяка директору заводу «Металіст» - Зайвому Олександру Романовичу, який не лише виготовив обладнання, але і за власні кошти розробив та встановив емблему лікарні.

Роботи виконувались приватним підприємством «Евродорстрой», керівник Амірханян Ірина Степанівна.

Шановні меценати, ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою нашої громади загалом та галузі «Медицина», зокрема. Дякуємо за ваші щирі і чуйні серця, щедрість та небайдужість. Нехай зроблені вами добрі справи та вчинки повернуться до вас сторицею.

Щиро вітаємо з прийдешніми новорічними та різдвяними святами і бажаємо вам всіляких благ, процвітань та достатку. Нехай Бог пошле вам міцного здоров’я, радості і щастя.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.