КЗ "Спорт для всіх".

Дата: 28.08.2018 14:24

26 серпня 2018 року в смт. Солоне, було  проведено урочисте відкриття міжрайонного турніру з міні футболу (8*8) «Кубок Легенд» серед ветеранів (40+) . У відкритті прийняло участь 4 команди : смт. Солоне, смт. Петриківка , смт. Царичанка, смт. Магдалинівка .

З вітальним словом до учасників та глядачів турніру звернувся селищний голова  Копейко Михайло Мусійович.

Прикрасою   турніру став виступ колективу сучасного танцю «Епатаж» Солонянського будинку культури ,керівник Моїсеєнко В.М.

Гра була досить цікава та напружена. Комунальний заклад «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради вітає команду Солоного з успішним стартом!