Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата: 02.10.2018 14:16

Вітаємо вчителя початкових класів КЗО Солонянське НВО "Солонянська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів-Центр позашкільної освіти" (опорний заклад) Голуб Людмилу Олександрівну з перемогою в конкурсі відео уроків "Електронні підручники" Тм Розумники!
Разом з першокласниками Людмила Олександрівна провела STEM-урок "Інструменти для дослідження довкілля", використовуючи електронний підручник "Я досліджую світ". За перемогу в конкурсі вчитель отримує набір дидактичних настільних ігор "33 і 3 бобри" та "Читака".

Шановна Людмило Олександрівно,вітаємо Вас з перемогою! Бажаємо, щоб Ваша учительська праця приносила лише відчуття задоволення від реалізації поставлених цілей, а любов та повага учнів надихали на створення нових ідей.