Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата: 02.10.2018 14:18

Не дивлячись на те, що Дитячо-юнацька спортивна школа Солонянської селищної ради розпочала своє функціонування лише з вересня цього навчального року, а її вихованці вже мають перші здобутки.
Вихованець ДЮСШ Солонянської селищної ради Мануйленко Станіслав під керівництвом тренера Кармазіна Володимира Петровича прийняв участь у Кубку Дніпропетровської області по Тхеквондо, та здобув друге місце в категорії "Спаринг" та друге місце в категорії "Туль".
Вітаємо Станіслава з призовими місцями та бажаємо нових блискучих перемог, здоров'я, витримки та наснаги! Вболіваємо за тебе!