Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведення XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Дата: 04.11.2017 15:33

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада в День української писемності та мови проводиться XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Радіодиктант транслюватиметься в ефірі Першого каналу Українського радіо, Першого національного телеканалу України з 12 години 30 хвилин.
Запрошуємо заклади освіти Солонянської громади долучитися до даного заходу!