Соціально-гуманітарний відділ вітає ученицю 6-А класу КЗО "Солонянське НВО" Миргородську Єлизавету з перемогою!

Дата: 04.11.2017 15:28

Вітаємо ученицю 6-А класу комунального закладу освіти Солонянське Навчально-виховне об’єднання “Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти ” (опорний заклад) Солонянської селищної ради Миргородську Єлизавету з перемогою в обласному (заочному) етапі Всеукраїнського конкурсу “Мій рідний край – моя земля” за напрямом “Практична природоохоронна робота та екологія в номінації «Птах року» (індивідуальна робота).
Нагадуємо, що в 2016-2017 н.р. Єлизавета вже здобула перемогу у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько- експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».
Вітаємо Єлизавету з черговою перемогою та побажаємо юній любительці природи нових звершень!