Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати олімпіади з трудового навчання

Дата: 05.11.2017 15:36

Ось і закінчилася перша олімпіада цього навчального року з трудового навчання. Раді повідомити, що учні закладів освіти Солонянської селищної ради зайняли призові місця. Впевнено та якісно пройшовши теоретичний етап перевірки, виконавши вміло та професійно практичне заняття, за одностайнім рішенням журі серед семи дівчат 9 класу, які приймали участь в олімпіаді І місце здобула Пархоменко Вікторія, учениця КЗО «Солонянське НВО» , ІІІ місце посіла учениця Надіївської філії Іващенко Анастасія.

Серед хлопців 9 класу (9 кандидатів) ІІ призове місце здобув Габор Кирило, учень КЗО «Солонянське НВО».
Серед учасників 11 класів районної олімпіади поміж хлопців ІІ та ІІІ місця зайняли учні КЗО «Солонянське НВО» Кучеренко Ігор та Ходак Ігор відповідно, а серед дівчаток 11 класу ІІ місце посіла знову ж таки учениця КЗО «Солонянське НВО» Прокопчук Валерія.
Вітаємо наших переможців! Бажаємо успіхів у навчанні, перемог та наснаги на нові звершення!
Побажаємо успіхів уже завтрашнім учасникам від закладів освіти Солонянської селищної ради на районній олімпіаді з біології! Вболіваємо за вас та бажаємо перемог!