Соціально-гуманітарний відділ інформує: про результати ІІ (зонального)  етапу  Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 8-11 – х класів

Дата: 14.11.2016 15:06

12 листопада відбувся  ІІ (зональний)  етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури  серед учнів 8-11 – х класів, в якій прийняли участь 20 переможців І  (шкільного) етапу  загальноосвітніх навчальних закладів Солонянської селищної ради.

Вітаємо наступних переможців, які зайняли перші місця та  братимуть участь в обласному етапі:

8 класДмитренко Юлія, учениця Солонянської  СЗШ№1 (опорний заклад) (учитель Саліженко А.М.);

9 класКузьменко Ірина, учениця Солонянської  СЗШ№2 (учитель Горпиняк Т.М.);

10 класКиях Марія, учениця Солонянської  СЗШ№2 (учитель Горпиняк Т.М.);

11 клас Сичова Олександра, учениця Солонянської  СЗШ№2 (учитель Козило Н.Г.).

Бажаємо вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинг рідної школи та  громади,  надалі здобувати перемогу в конкурсах!

Окрема подяка учителям, які готують  та ведуть своїх учнів до перемог та звершень.  Залишаєтесь для дітей вічним взірцем!