Соціально-гуманітарний відділ інформує: про результати районних змагань із футзалу для дівчат.

Дата: 17.11.2016 16:24

12 листопада в приміщенні спортзалу Надіївської (Жданівської) школи відбувся фінал районних змагань з футзалу для дівчат. Участь взяли команди з 8-ми шкіл Солонянського району: Башмачанської, Єлізарівської, Криничанської, Березнуватівської, Аполлонівської,  Надіївської (Жданівської) і Солонянських СЗШ №1 (опорний заклад) та СЗШ №2. Призові місця між собою розподілили три команди: дівчата з Башмачки вибороли 3-тє місце, Єлізарове отримало 2-ге місце, а Кринички вибороли першість. Вітаємо переможців!

Решта команд показала такі результати в загальному заліку:

Березнуватівська школа – 4-те місце, Надіївська – 5-те, команда Солонянської СЗШ №2 – 6-те, Аполлонівська – 7-ме, Солонянська СЗШ №1 – 8-ме місце. Хоча школи Солонянської селищної ради і не потрапили до трійки призерів, ми дякуємо дівчатам за активну участь та бажаємо наснаги у подальших спортивних досягненнях їм та їхнім тренерам!